0
registrerede
185
gæster og
1526
søgemaskiner online. |
Key:
Admin,
Global Mod,
Mod
|
|
|
Skribent: Arne Thomsen
Emne: Re: Det nødvendige selvbedrag.
|
Ole skriver bl.a. i dag:
Arne har forsøgt at finde frem til min privat adresse for at offentliggøre den i strid med reglerne, måske for at få mennesker til at chikanere mig privat. Min kommentar: Se: #11898 - 28/12/2011 12:34: dette (klik) og her bl.a.:
Et enkelt punkt vil jeg dog kommentere: Ole Bjørn meddelte på et tidspunkt, at hans identitet var kendt. Jeg har efterfølgende med overvejende sandsynlighed fundet trosfrihed.dk's Ole Bjørn Jacobsen i en telefonbog - og har meddelt dette her på trosfrihed.dk.
Det var min opfattelse, at offentligt tilgængelige oplysninger om en person, som jeg anså for at være identisk med en debattør her, uden videre kunne viderebringes. Det er der så nogle, der mener er forkert, hvorfor jeg straks har beklaget min oplysning.
Jeg kan tilføje, at der ikke efterfølgende blev fundet tegn på chikane. Arne
|
|
|
|